Ceļš uz Svētvietu

Daudzus gadus esmu lasījis lekcijas zintniekiem dziedniekiem un interesentiem par sevišķām vietām uz Zemes, ko varam dēvēt par Svētvietām. Tās enerģētiski raksturīgas ar centrālo – Balto staru – analogs baltai gaismai, bet ap to ir koncentriski enerģiju gredzeni, kuru enerģētiskā “krāsa” atbilst cilvēka čakru krāsām (t.i. svārstību frekvencēm). Tādejādi Svētvietās ir it kā ieprogrammēta normāla cilvēka enerģētiskā “karte” un tāpēc šeit varam savu čakru enerģijas atkal “uzskaņot” uz pareizo – vesela cilvēka čakru frekvenci.. Sena Amerikas indiāņu šamaņu mācībā šis Enerģiju gredzenu vietas tiek dēvēts par “veselības apļiem”.

Ēsmu mērījis  un zīmējis daudzu Zemes Spēka vietu (ZSV) gredzenu diametrus un ir izveidojies priekšstats, ka mūsu teritorijā ir 3 grupu Svētvietas: visspēcīgākās ir tās, kuru ārējais diametrs ir 70 m +- 5 m; vidēji spēcīgas ir ar ārējo diametru 60m +- 5 m: spēcīgas, bet ar lokālu nozīmi ir 45m +-10 m. Zinot Pasaules līmeņa ZSV tīklu un katra tā trīsstūri “iezīmēto” kontinentālās nozīmes ZSV, nākošās varētu būt Valsts līmeņa, reģionālas un vietējās ZSV tīkli. Diemžēl, atšķirībā no Rietumeiropas, kur ir publicēti valsts līmeņa ZSV tīkli, Latvijas, Lietuvas Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas teritorijā,  korekti zemāka ranga Svētvietu tīklojumi nav pētīti. Šis fakts arī liecina  bēdīgo faktu, ka kultūrā un izziņā vēl nesam padomijas laiku “zīmogu”!

Diskusijās mani oponenti neko konkrētu nav varējuši iebilst, kaut daži ir teikuši , ka atraduši ZSV ar tikai 3 vai 4 gredzeniem. Man zināmi vairās “Mātas Svētvietas”, ko veido pāris ZSV, kuriem katram centram ir pa 3 vai 4 izteikti “personīgi “gredzeni, bet tālākie enerģiju gredzeni jau veido abus centrus apņemošās elipses.

Pēc kādas diskusijas ar ZSV pētīšanas entuziastu, man intuīcija ieteica pārbaudīt 2016.gada publikācijas par “apļiem labības laukos”. Izrādījās kāds drona fotografēšanas entuziasts bija ievietojis zemāk redzamās fotogrāfijas:

Amazing drone footage shows ‘alien’ crop circles close to Stonehenge

Massive fields have huge designs cut into them and incredible drone footage shows them in their entirety

BYALEX WELLMAN

  • 22:01, 8 JUL 2015
  • UPDATED22:18, 8 JUL 2015

 

 

 

 

 

Tālāk meklējot mājas lapā www.Temporarytemples.ukAtradu tikai 2016.g. ievietotu ziņojumu par tieši Saulstāvē, 22.jūnijā, 2015. gadā ievērotu zīmīgu  labirinta veida zīmējumu labības laukā – Somersetā, kas nav tālu no Stounhendžas.

Sunnyside, nr Redlynch, Somerset | 22nd June 2015

Šīs fotogrāfijas ir tehniski pilnīgas un tās var interesents palielināt, apskatīt no dažādām pusēm. Es šos “citas civilizācijas” veidotos zīmējumus pārbaudu vienkārši – vai no “zīmējuma” atiet kādi augsta sprieguma radīti izlādes trases, līdzīgi zibenim. Šoreiz vairākās vietās šīs “izlādes pēdas” varam redzēt, tātad šis nav kādu cilvēku roku un kāju darbs.

Mani uzreiz pārsteidza tas, cik principiāli atbilstoši manam senam “redzējumam” bija šajā “citas civilizācijas” veidotā zīmējumā atainots pareizais ceļš uz ZSV centru, kur to sagaida Saprāts, kuru simbolizē acu attēlojums centrālā aplī. Šeit gan izveidotais labirints neietver 6. enerģijas gredzenu, taču pārējos interesentam – svētceļniekam ir jāiziet pakāpeniski.

Man “mācīta” šī labirinta veida gājiena nozīme sekojoša. Cilvēkam ejot pa ārējo – 7. gredzenu ir jāpiedomā par pamata čakras ( seksuālais centrs) stāvokli un jūtot kādā gredzena vietā reakciju – siltuma, karstuma vai vēsuma veidā, šajā vietā ir jāpagaida, vai tā jāatzīmē kā sava enerģijas korekcijas vietiņa. Tālāk ejot pa citiem gredzeniem, ir jārīkojas līdzīgi. Skaidrs, lai izietu visus gredzenus būs nepieciešams vairāku stundu laiks un šim rituālam sevišķi piemērots ir tieši Saulstāves diena – vasarā, Ziemā, kā arī īstenos Saulgriežos – pavasarī un rudenī. Tas tā ir tāpēc, ka visa ZSV enerģija maksimāla ir 4 gadalaiku mijas dienā, bet zināms augsts līmenis ir arī +- 3 līdz 5 dienas. Tāpēc mūsu Jāņu svinības tīri par Svētvakaru uzskatīt nevaram, bet zināms enerģiju impulss ir saņemas no Zemes arī Līgo vakarā.

Nepareizākais ko ļoti daudzi folkloras ansambļi, kopas un biedrības dara – ignorē Zemē ierakstītos ZSV enerģiju gredzenus un nekoordinēti metas pie centrālā ugunskura! Man šķiet, ka pareizi iet pie centrālā gredzena ir ejot pa azimutāliem rādiusiem, bet lai sevi “uzlādētu”, ir tomēr jāieiet vai arī jāiziet pa šajās fotogrāfijās parādīto ceļu.

Svētvietu saimniekiem visiem esmu nomērījis esošās ZSV gredzenu rādiusus, tāpēc iezīmēt Dabā tas nebūtu grūti, bet pat Turaidas lielajā Jāņkalna Svētvietā tas vēl nav paveikts. Trūkst vai nu Saprātanestā Radošā Enerģijavai nedaudz darba spara. Savukārt Radošo Enerģijucilvēks vislabāk var saņemt tieši ZSV, jo tā sastāv no Cilvēka psihiskas enerģijas + Zemes enerģija + Garu Pasaules nestā enerģija un tieši ZSV katrs indivīds var gūt kontaktu ar savu Skolotāju, Sargeņģeli. Taču, ja mēs šo specifisko Zemes enerģiju lauku ignorējam, tad trupināsim “peldēt” pa partejiski – politisko politinformāciju līmeņa informatīvo plūsmu līdz katrs kārtējo reizi saņems triecienu uz Apziņas paplašināšanos kā padomijas sabrukšanas laikā.

2017. gada 12. Februāris Andris Ansis Špats, zemnieks, tehnisko zinātņu doktors

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.