Jauno celtņu iesvētīšanai

Dažos preses izdevumos parādās kādu personu raksti pret Zemes Spēka vietu pareizu iekārtošanu, citi raksta, ka visu veco vajagot saglabāt kā muzeja „vērtību”, pat nepaskaidrojot – kas viņu priekšstatos vispār ir vērtība. Daudzi rakstos bezgala slavina kādu laikmetu paliekas, piemēram, melnos un asiņainos viduslaikus, citiem patīk iekarotāju pilis vai tautu izkalpinātāju un paverdzinātāju muižu „vēsturiskais mantojums”.

Pārāk daudz mūsu tautai ir pakalpiņu jeb verdziskas tautas rakstura īpašību. Piemēram, poļi ar cieņu stāsta par seno vēsturi, bet vienmēr tiek uzsvērts panu attieksme pret tautu, tautai uzspiestais dzīves veids. Daudzas tautas, redzot kā ar to „izdarās” valdošie negaušas, sen jau būtu savu neapmierinātību klaji parādījušās, kad mūsu tauta vienaldzīgi noraugās visā notiekošā – bezgalīgos parādos ievestā, politikāņu izzagtā valstī.

No senās  Ēģiptes stāstiem mani vienmēr ir ietekmējusi Ideja par Tempļu celšanu noteiktās Zemes Spēka vietās, turklāt šajos Tempļos zinošie Priesteri izmantoja Atlantīdas un no Austrumiem nākošās Zināšanas par melodiju ietekmi. Tautai te spēlēja mūziku, mācīja kopīgās dziesmas, lai ar melodiju un vārdu (tekstu) palīdzību izdzītu „vergu dvēseli” – radītu brīvas gribas cilvēku.

Netērējot laiku nezinošo bezcerīgai pārliecināšanai vai kādu novecojušo priekšstatu apmāto „pāraudzināšanai” paskaidrošu mūsdienu zinātnisko pētījumu, augsta zināšanu līmeņa pētnieku kopējo domu līmeni un attīstošo virzību (attīstību) Pasaulē. No šiem Pasaules attīstošiem uzskatiem neatšķiras mūsu oriģinālie pētījumi un mērījumi Latvijā, tāpēc citur trūkstošie dati tiks aizvietoti ar mūsu rezultātiem, piemēram, eksperimenti vides harmonizācijā. Tādejādi šis raksts būs kā domu sintēze no senām ziņām, ārzemju un mūsu pētījumiem, kurā atlases kritērijs būs – attīstības mērķis.

Mūsdienās reti, kad pilsētas, sabiedrībai svarīgu celtņu vietas tiek speciāli izmeklētas un izvēlētas precīzi.

Lūk, ņemsim kā piemēru senās Grieķijas pilsētas. Grieķu mūsdienu armijas Gaisa spēku virsnieks Theophanis M. Manias septiņdesmitos gados ievēroja vairākas zīmīgas likumsakarības, analizējot lidojumus starp senām pilsētām. Pirmkārt, bieži attālumi bija līdzīgi vai, otrkārt, harmoniskās attiecībās. Senās pilsētas (Dodoni, Delphi, Sparta, Olympia, Knossos, Acropolis, etc.) kartē veidoja zīmīgus trīsstūrus, kur divu malu attiecība A:B=1,618. Mākslinieki kopš antīkiem laikiem zina šo attiecību 1,618 un to sauc par „zelta šķēlumu”, „zelta attiecību”, jo tai pakļaujas arī cilvēka ķermeņa proporcijas, koku un citu dabīgu objektu proporcijas. Grieķijā šādu „zelta trīsstūru” Manias atrada pat 148 no 200 visu pilsētu aptverošām attiecībām, kas deva pamatu secinājumam, ka tikai maza daļa kādu jaunāko pilsētu, ciemu ir izveidojušas haotiski, „nepareizās” vai „neharmonizētās” vietās.

Šeit vietā ir atcerēties stāstu par Baznīcas atzīto svēto Augustīnu, kurš esot ievedis kristīgo ticību Anglijā (mūsu ēras 1. g.s.). Augustīns esot mācījis, ka jaunie kristiešu tempļi ir jābūvē seno tautu Svētās vietās – seno akmens krāvumu vidū, neizjaucot seno spēku kārtību, bet to tikai papildinot. Zināms, ka daudzas senās Baznīcas tika būvētas Zemes enerģiju centros un tos prata atrast speciāli Meistari no brīvmūrnieku brālības. Prāgā visas senās Katedrāles ir būvētas precīzās vietās, bet izņemot remonta laikā akmeņus Sv.Vita katedrālē, to aizmugurē ir redzamas seno brīvmūrnieku amata līmeņa un personības zīmes. Zīmīgi šo katedrāli grezno kopš seniem laikiem astoņstūru zvaigznes un apļu kompozīcija, ko daudzi latvieši nosauktu kā latvisko „auseklīti”, bet zinošie paskaidros – tā ir Saules un tās rotācijas enerģiju simbols un to var atrast „iezīmētu” daudzās Zemes Spēka vietās. Senās skandināvu tautas, Amerikas ziemeļu tautas Dienvidamerikas senās tautas savos dekoratīvos elementos arī izmanto „latviskos auseklīšus” un tas jau klaji rāda, ka nacionālā aprobežotība faktiski melo pret Pasaules nesto Patiesību.

Šodienas pētījumi Zemes Spēka vietās, uzmērot to savstarpējo izvietojumu uz Zemes, rāda, ka jau pirms Ledus laikmeta Zemē tika „ierakstīts” speciāls enerģētisks raksts, kas agrākā 2000 – 3000 gadu periodā Latvijas teritorijā ticis papildināts ar seno zintnieku izveidotiem atzarojumiem. Arī Latvijā senās vietējo cilšu apmetnes pakļaujas Grieķijas pilsētu saistībai – tās atrodas zīmīgās Zemes Enerģiju augstākā līmeņa vietās. Raksturīgi, ka šajos apvidos arī meži aug sparīgāk (sk. ģeogrāfijas zinātņu doktora R.Griškjāņa pētījumus no kosmosa fotogrāfijām), bet mūsdienu zintnieki ir ievērojuši intensīvāku veselībai svarīgu augu augšanu šajos apvidos. Zīmīgs ir „auseklīša” enerģiju „zīmējums” daudzās visai spēcīgās Zemes Spēka vietās, kur enerģiju sakārtojums ir tāds pats, ka tas norādīts seno Amerikas tautisko segu ornamentos, bet latviskos rakstos ir saglabājusies vairs tikai shematiska forma. Šie pētījumi rāda, ka Zemes Spēka vietās ir Saules enerģijām raksturīgās vērpes, jeb tās ir Zemes iespējamās harmonizācijas vietas. Par vides harmonizācijas jautājumiem ir Internetā un „Zintniekā” publicēti vairāki raksti („Harmonizēsim vidi ar Dziesmu” u.c. sk. www.spats.lv ).

Dažreiz ir nācies lasīt avīzēs, skatīt TV kādu sabiedriski svarīgu celtņu, objektu „iesvētīšanu” no kādas Baznīcas pārstāvja. Pārmērot vēlāk šī objekta enerģētiku nācās vien konstatēt, ka nekādas pozitīvas izmaiņas šī „iesvētīšana” nav nesusi.

Savukārt, arvien vairāk Pasaules zinošie zintnieki un zinātnieki apzinās senās  Ēģiptes un Atlantīdas laikmetu zināšanas, prasmes, rituālus un to nozīmi cilvēka attīstībā. Arī senās Grieķijas un viduslaiku slepenās zināšanas un prasmes masonu un brīvmūrnieku organizācijās mūsdienās vairs nav noslēpums. Apvienojot senās zināšanas ar mūsdienu zinātnieku pētījumiem, mēs arvien labāk spējam sev palīdzēt atrast iespējami optimālu vietu mājai, „iezīmēt” vai atrast piemērotu vietu ģimenes Svētvietai, kur 4 Gadalaiku ciklu maksimumos varam ziņot mūsu priekštečiem (senču egregoram) Garu Pasaulē un Mātei – Zemei par sava talantu attīstību. Tādas tradīcijas bija jau Atlantīdas un senās Ēģiptes laikos senās kultūras tautās.

Neskatoties uz to, ka jaunās celtnes ir celtas „uz dullo” izvēloties tās vietu, kā tas bija, piemēram, jaunās bibliotēkas celtniecībā  Rīgā, tomēr dažreiz ir iespējams vēl ko labot, piesaistot šis celtnes cilvēku harmonizējošām Zemes Spēka vietām. Ceru, ka daudzi jau zina no maniem rakstiem (piemēram www.spats.lv), ka Zemes Spēka vietā ir „iekodētas” cilvēka ķermenim un normālai orgānu darbībai svarīgas 7 dažādu enerģētisko svārstību „etaloni” (tos var noteikt čakru centros), kas spēj pie nelielām „nobīdēm” (saslimšana, mazvērtības vai pesimisma komplekss) cilvēku atjaunot līdzīgi kā mūziķis nospriego vijoles stīgas, tādejādi panākot harmonisku instrumenta skanējumu.

Mūsdienīgu ēkas harmonizāciju, kas faktiski ir seno laiku „Iesvētīšana”, iecerēts paveikt 13. februārī Lēdurgas skolas Sporta hallē.  Izmantosim vairāku apkārtnē esošo koru dziesmu talantu un dziedoņu personu enerģiju. Piesaistīsim šo halli senai Svētvietai ar ēģiptiešu zināmiem enerģiju rīkiem, ko atšifrējuši mūsdienu zinātnieki. Tālāk „uzdosim” šeit nemitīgi strādāt Saules enerģiju rotācijām, kas zīmējumā ir kā grieķu meandri, uguns un Pērkona rotācijas krusti, kurus zīmē kā svastikas. Šīs rotācijas enerģijas nesīs telpas kristālos iekodētās harmonizējošās Zemes enerģijas un no dziesmām nākošās harmonijas.

Šīs sporta halles iesvētīšanas rezultivitāti vajadzētu sajust un tālāk nest sportistiem un treniņu dalībniekiem, jo kristāliskas vielas ilgstoši saglabā specifiskās rotācijas enerģijas. Atcerēsimies, ka harmonizējošās melodijas veido 7 notis, skaistās gleznas top ar 7 krāsām un šeit turpmāk darbosies 7 cilvēka ķermeņa čakrām atbilstošo Zemes Spēka vietas enerģiju gredzenu nestie viļņi, ko dēvē arī par Saules harmonijām.

Interesenti, satiekamies Lēdurgas Sporta hallē 13.februārī plkst. 18 00!

Papildus inf. – Karolis Treijs 29432663

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.