Aktivitātes Zilā kalnā un Neikena kalniņā

Mūsu priekšstatu realizācija un pārbaude

Dziesmu Svētku programma Dikļos 2009.gada 31.maijā ir blīva (piedalās 7 vīru kori un 5 sievu kori un maz tur brīvo ZILA KALNA ENERGIJAbrīžu (plkst. 14-os koncerts Baznīcā, 15 30 – sievu kori koncertē Promenādē, pēc tam – visu koru sadziedāšanās Neikena kalnā, tad Svētku gājiens cauri Dikļiem, bet vakarā lielais koncerts pie Dikļu pils). Turklāt Zilā kalna enerģiju publiskai aktivācijai „pret” esot dažas vietējās autoritātes – tā mums pavēsta kādi organizētāji.

Pēc ātrām pusdienām, tie kuri bija nolēmuši neiet uz Baznīcā plānoto koncertu, plkst. 13-os sēdāmies autobusā un jau 13 30 bijām 10 km attālā Zilā kalna virsotnē. Citi interesenti gāja uz Neikena kalniņu sajust tā „atmodu”.

Zilā kalnā koris „Vecie draugi” kopā ar Cēsu un citu vīru koru pārstāvjiem izvietojās aplī ap zināmo un iezīmēto centrālo staru. Sevis un vietas harmonizēšanai izmantojām jau lietoto paņēmienu – dziesmu „Mūžam zili” (K.Skalbe, E.Dārziņš), kurā pie teksta: „Sasisti senču upuru trauki, miglā tīti dzimtenes lauki”… vairākiem kāda ārēja emocionāla spēka iedarbībā „aizlūza” balss un atlika vien domās skandēt ”…zem sila sirmajiem zariem miera nav sentēvu gariem” līdz atskanēja atziņa: „Mūžam raud kokle pār Latvijas kalniem.”

Ne visi zina to, kas jau pasen ir labi zināms zinātniekiem – kosmosa un Pasaules pētniekiem. Ap Sauli novērojamais lādēto daļiņu rotācijas lauks apstaro arī Zemi un caurstaro visu uz zemes. Kā līdzību varam pavērot ūdens glāzi ar smilšu vai cukura graudiņiem. Ja mēs ūdeni glāzē iegriezīsim (kā rotācijas lauki kosmosa telpā), tad arī visi graudiņi (iedomāsimies sevi kā graudiņu) pārņems šo rotāciju un griezīsies paši ap sevi un kustēsies arī līdzi ūdens plūsmai plašākā rotācijas trajektorijā ( Zemes rotācija ap savu „ asi” un ap Sauli). Tas ir vienkāršots modelis, bet viegli pārbaudāms.

Lai saskaņotu sevi ar Zilā kalna enerģiju centru izmantoju man pasen jau zināmos un senos zintnieku paņēmienus – labisko un kreiso enerģiju staru rotāciju (Saules krustu rotācija) ar tiem piederīgo psihisko vēlmju formulējumu (kā enerģija modulētāju līdzīgi kā dziesmu no mikrofona pārveido radiostacijās citās enerģiju veidos līdz tā atskan radiouztvērējā). Klāt esošos cilvēkos „iedarbinājām” līdzīgas rotācijas un tās raidījām arī tuvu un tālāk esošās Zemes Spēka tīkla vietās. Ja J.Neikena kalna Zemes Spēka vieta tūlīt „atsaucās” un Saulei raksturīgās rotācijas enerģijas tur pārņēma, tad Dikļu Baznīcas centrā bija  zināma pretestība, bet vēlāk arī tā vieta „atsaucās” . Iespējams, ka tur mūsdienu kalpotāji neprot vai ir nobremzējuši šejienes Dabas spēku (apmetumā iestrādātā kapakmens šķembas?). Tomēr, tomēr tuvākie enerģiju centri Zemes tīklā atsaucās un tas nozīmēja arī to, ka ir izveidota enerģētiskā sasaiste plašākā Zemes Spēka vietu tīklā, jo rotācijas rādiusu vēlējāmies veikt līdz pat Rīgai. Tālāk katrs klātesošais varēja savas mājvietas tuvumā izvēlēties savu vienu „mīļo vietiņu”, kurp nosūtīt Zilā kalna rotācijas enerģiju staru. Tādejādi viņi esot savās mājās no šīs vietiņas turpmāk spēs enerģētiski kontaktēties ar Zilā kalna spēku un mērķtiecīgi to izmantot, „savācot” no apkārtnes klīstošos nevēlamos enerģiju veidojumus, nosūtot tos harmonizācijai Zilam kalnam, izsūtot savā apkārtnē labestības un mīlestības spēkus, radot to Spēka laukus. Pareizāk gan būtu katram pie mājām veidot savu Spēka vietu.

Kad Zemes Spēka vietas enerģija ir aktivēta ar cilvēku psihisko enerģiju, tad klātesošiem nav grūti izmantot šeit Spēka vietā esošos enerģiju gredzenos cilvēka čakru etalonus, lai savu veselību ietekmētu labvēlīgā virzienā, atgriežot to veselībā vai lai tuvinātos kādreizējo enerģiju līmenim jaunākos gados. Tālāk jau klātesošie tika iemācīti kā šo enerģiju nosūtīt sev zināmām personām tālumā un lai arī tās atveseļotu. Personīgi pārliecinājos, ka man mīļam cilvēkam bronhīts vakarā bija jau ievērojami mazinājies.

Protams, katram ir vēlme pārbaudīt – vai  šķietami mistiskās darbības, kas notika it kā tikai prātā un domās, vai tās materializējās kā enerģija citviet, kurp mēs kolektīvi šo Zemes Spēku nosūtījām. Pirmā pārbaude bija J.Neikena kalnā, kur notika klātesošo vīru koru un sievu koru sadziedāšanās. Skanēja brīnišķīgi tās 2 Svētku organizatoru izvēlētās dziesmas un vairāki kori rādīja skaidri, ka nevēlējās šo vietu atstāt, bija iekšēja vēlme dziedāt vēl un vēl. Dažas koristes pēc koncerta atzina, ka tur esot bijusi daudz fantastiskāka noskaņa kā iepriekš dziedot parkā izveidotā Dziesmu vietā – promenādē, kur neesot bijis tāds „svētīgums”. Tas lieku reizi pierādīja domu, ka arī J.Neikens, iespējams, ir zinājis vai sajutis šeit esošo Svētvietu un to mērķtiecīgi izmantojis pirmajā sadziedāšanas reizē 1884.gadā. Diemžēl, bet parasti Dziesmu Svētku organizatori maz zina un neizmanto Zemes Svētās enerģijas un sasaisti ar tām, tādejādi mūs faktiski atraujot no tautas senajām saknēm – sasaisti ar Māti –Zemi.

Patiesībā Neikena kalna apkārtnē rezonētā Zilā kalna harmonizācijas enerģija darbosies visai ilgi un šogad varēs novērot  vietējā Dikļu sabiedrībā labestības, saticības  un mīlestības spēka pieaugumu, dažādu talantu straujāku attīstību un intelektuālās enerģijas pieaugumu (iespējams, ka turpmāk mazāk šeit lietos alkoholu, skolnieki labāk mācīsies). Tā ir prognoze no citiem zināmiem pētījumiem par Zemes Spēka vietu izmantošanu mūsdienās un tur tiešām veikalnieki bija dusmīgi par alkohola patēriņa kritumu sabiedrībā.

Fotogrāfijā Zilā kalnā, kas veikta no novērošanas torņa pāri Zemes Spēka vietai uz tumšo koku fona ir redzams zilgans stars, kas izveidojies pēc šīm koristu aktivitātēm. Parasti šos enerģiju starus vieglāk ir nofotografēt aparātā bez IS filtra krēslainākā laikā un ja gaisā ir pietiekams mitrums. Jau braucot šurp no Limbažu lielceļa  ievērojām, ka ap Zilo kalnu šajā dienā ir tipiskā un spēcīgu Zemes enerģiju raksturojošā zilgme, kā dēļ šīs vietas visā Pasaulē par Ziliem un Svētiem kalniem sauc. Tāpēc ir pamats domāt, ka gaisa mitrums zem kokiem bija pietiekams un  fotogrāfijā kļuva redzams aktivētais centrālais enerģiju stars, jebšu tā kāda projekcija.

Raksturīgi, ka no Zilā kalna vīriem nemaz tā negribējās iet prom un šis „pievilkšanas spēks” bija līdzīgs kā Zilā kalna virsotnē un arī pie Neikena kalna, kas netieši liecināja par mūsu mērķtiecīgi ierosināto un sasniegto Zemes Spēka vietu rezonansi ( Zilais kalns – Neikena kalniņš).

Novērojumu savākšana no Zemes Spēka vietas aktivācijas pasākuma dalībniekiem turpinās, jo vēl vismaz 3 nedēļas darbosies Zemes Enerģiju ietekme uz klātesošo vīru organismu, bet uz sievietēm – pat 4 nedēļas. Tas liecina par atšķirīgu noturību uz rezonanses enerģijām.

Andris Ansis Špats, tehnisko zinātņu doktors, tālr. 2 6128457

8 komentāru par “Aktivitātes Zilā kalnā un Neikena kalniņā

 1. Jānis Dzelzkalējs

  Andri paldies par rakstu.Nezināju,ka Tu nodarbojies ne
  tikai ar lielogu dzērvenēm,bet arī ar vēl svarīgākām
  un tautai vajadzīgam lietām.Tavas idejas par Latbvijas
  lauku cilvēku izdzīvošanu sakrīt ar manējām un vēl daudzu citu normālu cilvēku uzskatiem.
  Vakar man bija iespēja Siguldā tikties ar Dūklavu Jāni un secinājām,ka zemnieku stāvoklis Latvijā ir lielas katastrofas priekšā,jo Latvijas valdībai nav pat stratēģiskās vīzijas.Bet nu par to pietiks
  Ar ciņu Jānis Dzelzkalējs Baldonē.

 2. Autors - Jānim Dz.

  Šeit blogā irt samērā daudzi raksti par lauku problēmām un kā tās varētu risināt, ja vien kādam būtu vēlme to darīt. Raksturīgi, ka “LA” nevienu no tiem nav publicējusi…
  Galvenais ir un paliek – tirgus attīstības jautājums. T.i. lai katram zemniekam būtu tieša izeja uz tirgu, lai katrs tirgū iesaistītais saņemtu pareizo proporciju no pircēja izdotā lata, turklāt zemmniekam jāsaņem vismaz 30% līdz pat 50% no pircēja lata.
  Protams, pārtikas trūkums Pasaulē arvien padziļināsies, BET… problēma būs maksājumos un tad tikai bartera tirdzniecību nāksies attīstīt. Ja Valsts to nespēs, tad atliks vien sen zināmās kontrabandas taciņas pāri robežām…

 3. Andris

  Vajadzētu veidot tiešās tirdzniecības tīklu, ražotājs – patērētājs, un nekā lieka.
  Ko Rīdzinieki barterā varētu piedāvāt (ne naudu)?

  Ar cieņu, Andris, Rīgā.

 4. Jānis Dzelzkalējs

  Beidzot atradu laiku atkārtoti izlasīt rakstus.Centīšos piesaistīt arī Aivaru Punku un citus cilvēkus ar kuriem kopā kādreiz esam darbojušies.Tiešo
  tirdzniecību iespēju robežās samērā veiksmīgi Rīgā izveidoja “Zemnieku saeima”,bet to tagad cenšās “iegrožot MK noteikumi.Kopš bezdarbnieku pabalstu ieviešanas “gudrīši”nemaz darbu tik cītīgi nemeklē,toties ar izstieptu roku skrien uz pašvaldībām pēc soc.palīdzības.
  Un vēl viena lieta,ko es vakar atradu izskatot Latvijas PSR likumu par z/s LPSR: 8.pants 8.”Zemniekam
  un viņa ģimenes locekļiem,kā arī personām,kuras iesaistītas darbā pēc līguma,saglabājas agrāk piešķirtā pensija pilnā apmērā.”
  Par šo nākamajā nedēļā iešu paziņot “Zemn.saeimai”
  Vēl atkārtoti atgādināšu par sadarbības uzsākšanu ar Alfrēdu Pētera dēlu,kurš uzņēmās pārstāvēt Latvijas lauksaimniecību Briselē.

 5. Otto

  Patīkami lasīt.
  Labs raksts.
  Domāju, ka labs “velosipēds ” laukos un pilsētās dzīvojošajiem tika izgudrots jau pirmās brīvvalsts laikā, Latvijas patērētāju savienība ” Turība “.
  1. brivvalsts laikā, Turība no zemniekiem iepirka produktus un preces vietējam patēriņam un eksportam.
  Sistēma strādāja labi un arī rezultāti bija labi.
  Ap 1990 gadu šajā tīklā bija ap 4000 veikalu, kurus bijušais VDK pulkvedis= patreizējais Rigas piena kombināta īpašnieks Strautiņš kopā ar Šķēli un Sausnīti ” veiksmigi ” izputināja, “notirgoja” pat Turibas centrālo mītni Tērbatas ielā.
  Zemnieku kooperatiivajaam biedriibaam Turību vajadzētu nodibināt no jauna un attistiit kooperaacijas darbiibu un tirdzniecību caur esošajiem veikalu tikliem paraleli attistot Turiibas veikalus.
  Tas protams nav iedomajams bez valdibas un valsts bankas ieintereseetas līdzdalibas.

 6. Otto

  Un vēl.
  Sajā jomā Briselei nav ipašas lomas.
  Sava māja ( LV ) un pagalms katram ir jāsakārto pašam…..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.