Neziņa rada saprāta paralīzi un kroplas domas

Man nav precīza priekšstata par to, ko par cilvēku un Cilvēka Pasauli māca mūsdienu skolās un pieļauju, ka tas joprojām varētu būt kāds viduslaiku uzskatu (domas ir smadzeņu darbības produkts) un aprobežotā materiālisma (cilvēks ir pats par sevi un eksistē tikai materiālā vidē) vai kādu pavecu ticību detaļu maisījums (kāds Dievs mūs radījis un visu Viņš nosaka). Diemžēl, bet arī kādi mūsdienu profesionāli zinātnieki faktiski reklamē kādu novecojušu reliģiju mācības, pamatojoties tikai uz tajās esošo pareizo morālo kritēriju nemirstību. Kā sekas lasām kādu nezinošo cilvēku pārspīlējumus par Dieva „redzējumiem” vai tā „pamācību saņemšanu”.

Patiesībā Pasaules zinātniskā doma, eksperimenti un pētījumi ir labi pierādījuši, ka pirms mēs topam kā cilvēki, mūsu Saprāts kā cilvēciska Dvēsele vai citu Pasauļu Saprāts eksistēja daudz enerģētiski spēcīgākās (augstāku frekvenču) Pasaulēs, ko nosacīti varam nodēvēt arī par Garu Pasauli. Noteiktā kārtībā uz Zemes kādreiz dzīvojusī Dvēsele tiek sagatavota savam Ceļojumam uz Zemi lai izdzīvotu Cilvēka Zemes dzīvi kā pieredzes gūšanu un Apziņas papildināšanu, attīstīšanu. Garu Pasaulē katrai Dvēselītei paliek draugu pulciņš, kas uzmanīgi seko Zemes Ceļojuma gaitai (cilvēka dzīve) un reizi pa reizei maldu ceļos vai neieplānotā virzienā aizejošam Cilvēkam tie spēj un cenšas palīdzēt (Baznīcas mācībās ir priekšstats par Eņģeli – sargātāju). Savukārt citu Pasauļu Saprāts iziet attiecīgu apmācību, līdzīgu Garu Pasaules skolai. Plaši un izsmeļoši par Garu Pasaules (astrālās – citādu enerģiju pasaules) uzbūvi un darbību ir aprakstījuši Lietišķo pētījumu zinātnieki no Roberta Monro institūta. Robert A. Monroe ir šī Institūta dibinātājs jau 70-os gados, bet tur ir strādājuši zinātnieki no visas Pasaules. Galvenie R. Monro fantastiskā darba rezultāti un eksperimentāli apstiprinātie ceļojumi astrālās Pasaulēs, ir aprakstīti 3 grāmatās un jaunākie dati ir atrodami Internetā (krievu val. ir publicētas kopējamā variantā visas R.Monro grāmatas). Zināmu informācijas apjomu var iegūt arī „Zintniekā” publicētos rakstos http://www.spats.lv .

Piemēram, šajās dienās (2009.g. aprīlis – jaunās gripas bīstamība no Meksikas), dzirdot par jauno gripas veidu bija jāpārlasa pasenais publicētais „ Zintniekā” ziņojums – „ Padomāt pirms sērgas sagaidām” un redzu  – ļoti savlaicīgi mēs jau bijām brīdināti no Informatīvās jeb garu Pasaules par tagad jau redzamām izmaiņām baktēriju un vīrusu aktivitātē uz Zemes.

Parasti gan materiālisma „skolas” pārņemtais saņemto „Pamācību” (kā vīziju, kā sapni, kā pēkšņu atklāsmi) ignorē vai pat pasmejas. Kādai reliģijai ticīgais savukārt pārbīstas, jo domā, ka pašu Dievu sapnī saticis. Te gan jāpiezīmē kāds nosacījums Informācijas pārnesei no Garu Pasaules uz Cilvēka Saprātu – informācijas veidam un saturam jābūt tādam lai cilvēku nenobiedētu. Bailes, tāpat kā dusmas, naids Cilvēkam atņem Dzīvības enerģiju, kas nav pieļaujams no vispārīgā Zemes Dzīves attīstības likuma. Tāpēc sapņi parasti tiek „pasniegti” kā līdzības, jo tikai garīgi stiprie drīkst saņemt tiešu un precīzu informāciju.

Lūk, tas ir izskaidrojums un pamatojums kāpēc cilvēki saņem iepriekš nezināmu Informāciju, bet tā parasti ir kādu mājienu, nojausmu veidā.

Kā pareizi ir rīkoties lai apzināti saņemtu viedos ( informatīvos) sapņus?

Cilvēks Informāciju no saviem Draugiem Garu Pasaulē var saņemt tikai tad, kad kairinājumi no materiālās Pasaules ir mazi, piemēram, īsi pirms pamošanās, ja ilgstoši ir dungota kāda „galvā ieskanējusi melodija”, ja speciāli koncentrējas uz kādu vienu domu neskatoties apkārt (meditācija), ja intensīvi apdomā kādu problēmu Zemes vietās, kur ir intensīvāks Šūmaņa starojums (Zemes Spēka vietās). Sevišķi labi informācija nāk uz Zemi Saulgriežu laikā un tāpēc senām kultūras tautām tieši Saulgriežu naktīs ir vai bija  senas tradīcijas Informācijas, Nojausmas vai viedo Sapņu saņemšanai. Mēs – latvieši pat Jāņus vairs nesvinam Svētā brīdī – Saulgriežos, bet sekojam nobīdītam kalendāram jau par 2 diennaktīm vēlāk. Tāpēc, iespējams, arī Jāņi un Ziemassvētki nekādu svētu Ziņu mums vairs nenes, jo arī mūsu tauta ir  „pazaudējusi savas saknes” – termins pēc maiju tautas seniem priekšstatiem par „Laika beigām” 2012.g.22.decembrī.

Ko un kā darīt, ja jūtam pēc Informatīvas palīdzības? Vispirms jāiemācās koncentrēties uz vienu domu, piemēram, ilgstoši dungojot vienu dziesmu, otrkārt labi ir pirms gulēt iešanas vismaz 5 minūtes nepieciešams apdomāt problēmu, jautājumu, ko var lēni rakstīt atkārtoti uz lapas. Pie gultas noteikti jānoliek balta lapa ar rakstāmo, jo iespējama naktī it kā īslaicīga pamošanās, kad viss ir tapis skaidrs. Tad tas tūlīt ir jāuzraksta, vismaz īsumā, jo no rīta parasti neko neatceras.

Otrs paņēmiens ir mosties lēnām un it kā slinki ieklausoties „ klīstošo domu vēstījumā”, ko arī ir tūlīt jāpārvērš saprotamā tekstā un jāuzraksta.

Dienas gaitā vairākas reizes ir jāatgriežas pie saņemtā „ziņojuma”, ja tas uzreiz netapa skaidrs, jo īstā atklāsme var pienākt vēlāk.

Šķiet, ka daudzi ir dzirdējuši, lasījuši, ka Pasaules ievērojamākie zinātnieki principiālus un ģeniālus atklājumus ir „nosapņojuši”, bet patiesībā tā ir trenēta prasme informācijas saņemšanai no Garu Pasaules. Pašlaik Zemei strauji paaugstinās Šūmaņa starojuma maksimumu frekvences, kas nosaka cilvēka saprāta spēju paplašināšanos (apziņas paplašināšanās parādība) un arī sensitīvo spēju jutības pastiprināšanos. Tāpēc daudzi kļūst tik jūtīgi kā zināmi ekstrasensi, kas nosaka  nepieciešamību kaut nedaudz ko vairāk zināt par saņemto informācijas dabu.

Andris Ansis Špats, tehnisko zinātņu doktors Bīriņos

0 komentārs par “Neziņa rada saprāta paralīzi un kroplas domas

 1. fuckyuu

  vai autors ir pazīstams ar ASV pētnieka David Wilcock darbiem apziņas pētījumos? izteiktās domas ir visai līdzīgas.

 2. Autors - fuckyuu

  Saprāta pētījumi un teorijas ir lasītas vairākas un David Wilcock darbi šķiet nonākuši pie manis caur citiem pētniekiem, taču “sinhronizācijas” efektu ( pēc K.G.Junga un M.Planka)arī neizslēdzu.

 3. Ontons

  Neziņa / Neapstrīdamība.

  Komunikācijas matrica ātro risinājumu atrašanai savukārt ir ļoti vienkārša, taču katrs nākamais solis parāda kļūdas procentu.

  zīmes “/” vieta ir tikai jāprot ielikt vienu no:
  ir, nav, vai, nevis

  kad gar tas malam nostajas kaut kādi vārdi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.