Saules, Laimas, Uguns un Pērkona krustiem Latvijā būt!

Masu apstulbinošās ziņas atnesa kaunu sensāciju no Eiropas Savienības, kur kādas grupas, Padomes vai citas sabiedriski – politiskās struktūrvienības spriedīšot, ka jāaizliedz izmantot svastikas. Jā, te nu mēs redzam, ka esam iestājušies tikpat aprobežotā Savienībā, ja šis lēmums būs pieņemts. Jau pati kādu seno zīmju apspriešanas ideja un tās reklamēšana rāda – tajās ES komisijās, komitejās ir savākušies ļoti aprobežoti „spriedēji”!

Mani argumenti.

Ļoti daudzi ugunsgrēki rodas no sērkociņa liesmas, sevišķi ja to paātrina, pastiprina ļauna cilvēka izlietais benzīns. Taču mūsu sabiedrībā netiek aizliegti sērkociņi, benzīns kā ugunsnelaimi radošas priekšmeti, vielas, jo mēs taču zinām, ka to nelaimi radīja tā dedzinātāja ļaunā doma, kas pārvērtās par lielu ļaunumu, izmantojot vispārzināmos cilvēces tehnoloģiju.

1. Mūsdienu kosmosa pētījumi ir pilnīgi pierādījuši (NASA, Krievijas kosmosa pētījumu ziņojumi), ka Saule rotējot izplata vēdekļveidīgi lādētās daļiņu plūsmas, kuras kā spirālveidīgi spārni aiziet izplatījumā, periodiski šīs plūsmas šķērso visas planētas (ik pēc 7 dienām – nedēļas cikls). Šo plūsmu – spārnu skaits var būt dažāds, bet visbiežāk novēro 4 staru vēzienu, kas shematiski ir pilnīgi līdzīgs meandra krustam, bet ar lauztu līniju tā ir klasiskā svastika (šis apzīmējums nāk no sanskrita „suasti”- labestība zem Saules, senās rūnu zīmēs „sva” – debesis, ”tika” – kustība, plūsma , tātad – „atnākušie no Debesīm”). Zinātne ir pierādījusi Saules daļiņu plūsmu, nofotografējusi, uzfilmējusi šo lādēto daļiņu plūsmu rotāciju abos virzienos, tātad Saule izstaro labējās un kreisās svastikas.

2.„Piktogrammās labības laukos” Anglijā jau no 90- gadu vidus parādās zīmējumi, kuros attēlotas ir šīs spirālveidīgās Saules daļiņu plūsmas ar 1, 2, 3,… 9 stariem, kuros ir rodama arī Informācija no šo „zīmējumu” veidotāju Intelekta, Saprāta.

3. Visu kontinentu senās kultūras tautās ir saglabāti daudzveidīgi lauzto krustu – svastiku pielietojumi – seno pilsētu ielu izbūvē (Arkaime), iekalumi akmeņos, ēkās, tautiskos ornamentos un aizsargzīmju veidojumos (mandalas, dekoratīvās siena segas) un gandrīz visur to simboliskais skaidrojums ir saistīts ar Sauli, labestību, laimi utt. Senkrievu tautā esot saglabāti aptuveni 144 šo zīmju nosaukumi, simboliskās nozīmes!. Latvieši var lepoties ar dziļi simboliskiem un precīziem nosaukumiem: Saules krusti, Laimas krusti, Uguns krusti, Uguns un Pērkona krusti, Papardes krusts. Saules rotācijas kustība, tās izmestās enerģijas simbolisks atainojums ir ļoti daudzu senu kultūras tautu rituālosSaulgriežos, ekvinokcijas dienās un tautiskās dejās.

4. Daudzu seno reliģiju simbolikā ir Saules tēma vai nu vijīgu rotējošo krustu vai ģeometriski lauztā (ataino rotāciju) tā atainojumā – svastikā, bet Pareizticības dekoros pat ir saglabāta to secīgās izmaiņas – labiski sagrieztā svastika (asociējas ar Kristus atnākšanu), tad taisnais vienādmalu krusts (Kristus periods), tad kreisi grieztā svastika (otrā Kristus atnākšana). Kosmosa pētnieki zinās teikt, ka tas attēlo to, ka Saule periodiski maina rotācijas virzienus..

5. Zemē esošie enerģētiskie tīklojumi, kurus var attiecināt kā reģionālās nozīmes Zemes Spēka vietas veido raksturīgus centrus. Te senās tautās Amerikā Eiropā ,Āzijā izveidoja apļveidīgus akmens likumus, ko Amerikā sauca arī par „veselības apļiem”, „veselības ratiem”. Citviet šajās vietās ir izveidoti labirinti ar labisko un kreiso kustības virzienu. Nomērot enerģiju rotāciju, konstatējam, ka šeit ir labais un kreisais enerģiju rotācijas virzieni, un abi rezonē ar Saules enerģijām. Mūsdienās mēs jau zinām, ka šajās vietās ar Saules enerģiju rezonanses palīdzību var spēcīgi ietekmēt – harmonizēt plašas apkārtnes sabiedrības radītās haosa enerģiju fluktuācijas.

6. Tagadējās Latvijas teritorijā dzīvojošās senās tautas daudzās Zemes Spēka vietās ierīkoja Svētvietas un tāpēc daudzviet tā sauca – Saules kalni, kas mūsdienu izpratnē ir Saules Tempļu vietas, kur vieta var rezonēt ar Saules nestām enerģijām, tātad, mijiedarbība (vadāma?). Dažiem cilvēkiem Māte Daba devusi spējas iepriekš sagrautās rezonanses struktūras atjaunot, senās enerģiju vērpes iegriezt un to mēs arī darām. Jāsaprot ir bezgalīgais Pasaules izziņas ceļš – tāpat kā ar vismodernāko kosmosa tehniku vēl viss nav zināms, tāpat arī mūsu spējās izzināt un saprast Mātē – Zemē slēptās zināšanas vēl viss nav sasniegts, bet nav pretrunu starp Saules enerģiju, Zemes enerģiju kopsakarībām un to grafisko, simbolisko atainojumu t.s. svastikās.

2005-03-06 Andris Ansis Špats, tehnisko zinātņu doktors , Bīriņos, 40 66335

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.